Fakültemize 2022-2023 eğitim öğretim yılında başlayan öğrencilerimiz için 05 Ekim 2022 tarihinde oryantasyon programı düzenlendi. Arş. Gör. Kerem Tarık ŞAHİNER'in sunumu ile gerçekleşen program Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Mehmet KARACA'nın konuşması ile başladı. Burdur İl Müftüsü Enver TÜRKMEN'in katılımcılara hitabından sonra Felsefe ve Din Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şükrü KEYİFLİ, Temel İslâm Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Veli ATMACA ve İslâm Tarihi ve Sanatları Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nurettin ÇALIŞKAN bölümler ve dersler hakkında bilgilendirici konuşmalarda bulundular. Öğrencileri üniversitedeki imkanlardan haberdar etmek amacıyla MAKÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'ndan Şube Müdürü Kubilay ÇAKIR ve Halit DİLMAÇÜNAL, Fakülte Sekreterimiz Serkan ÖZSU ve TÜİD Burdur öğrenci temsilcisi söz aldılar. Program Din Psikolojisi Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Orhan GÜRSU'nun "Nefs Bilgisi ve İrade Eğitimi" konulu sunumuyla sona erdikten sonra öğrencilere hediyeleri takdim edildi. Yeni eğitim öğretim yılımızın öğrencilerimize ve fakültemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
İlahiyat Fakültesi
İstiklal Yerleşkesi 15030 BURDUR
+90 248 213 29 20
+90 248 213 29 21
ilahiyat@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi