Fakültemiz dekan yardımcılığı görevini yürütmüş olan Doç. Dr. Nurettin Çalışkan ve Dr. Öğr. Üyesi Arife Ünal Süngü hocalarımız yaptıkları hizmetlerin bir nişanesi olarak Dekanımız Prof. Dr. Mehmet Karaca tarafından ödüllendirildi. Hocalarımıza yapmış oldukları hizmetlerden ve göstermiş oldukları gayretlerden ötürü teşekkür ederiz. Dekan yardımcılığı görevine başlayan Dr. Öğr. Üyesi Osman Eraslan hocamızı tebrik eder görevinde başarılar dileriz.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
İlahiyat Fakültesi
İstiklal Yerleşkesi 15030 BURDUR
+90 248 213 29 20
+90 248 213 29 21
ilahiyat@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi