Fakültemiz 2021-2022 eğitim öğretim yılı güz dönemi başlarken, yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz için 29.09.2021 tarihinde Dr. Öğr. Üyesi Yıldıray SİPAHİ hocamızın önderliğinde oryantasyon eğitimi düzenlenmiştir. Arş. Gör. Hakan TAHTACI'nın sunumuyla gerçekleşen programa, üniversitemizin tanıtım filminin gösterimi ile başlanmış, ardından fakültemize ait tanıtım filmi sunulmuştur. Fakülte Sekreterimiz Serkan ÖZSU'nun öğrencilere yaptığı açıklamaların akabinde, TÜİD de çeşitli çalışmalarından öğrencileri haberdar etmiştir. Program öğrencilerimizin sorularının cevaplandırılmasıyla sona ermiştir. Doç. Dr. İzzetullah ZEKİ hocamızın da dualarında belirttiği gibi, yeni eğitim öğretim yılımızın öğrencilerimize ve fakültemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
İlahiyat Fakültesi
İstiklal Yerleşkesi 15030 BURDUR
+90 248 213 29 20
+90 248 213 29 21
ilahiyat@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi