Fakültemiz ve Burdur İl STK'ları işbirliği ile 21.03.2023 Salı günü Fakültemiz Tefsir Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Doç. Dr. Yasin Pişgin'in konuşmacı olarak katıldığı "Ramazan ve Dayanışma" adlı konferans gerçekleştirildi. Halka açık olarak düzenlenen konferans, Fakültemiz öğrencilerinden Burak Karateke'nin Kur'ân-ı Kerîm tilaveti ile başladı. Doç. Dr. Yasin Pişgin'in Ramazan ayının manevî atmosferi ve dayanışma kültürü hakkında yaptığı konuşmasının ardından, Fakülte Dekan Vekilimiz Prof. Dr. Mehmet Karaca ve Burdur İl Müftüsü Dr. Enver Türkmen'in hediye takdimi ile program sona erdi.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
İlahiyat Fakültesi
İstiklal Yerleşkesi 15030 BURDUR
+90 248 213 29 20
+90 248 213 29 21
ilahiyat@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi